Csütörtök, 2024-03-28, 10:57 PM
Távmunka  mindenkinek
Nyitólap Profilom Regisztráció Kilépek Belépés
Az Ön belépési neve Vendég · Csoport "Vendégek"Üdvözöllek, Vendég · RSS
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Test category » PTC » clixsense (clixsense - FIZET)
clixsense
kardatakaDátum: Vasárnap, 2016-10-16, 7:40 PM | Üzenet # 1
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Pénzkereseti lehetőségek:

- hirdetések megnézése (View Ads): $0.001 - 0.02 ért. Premium tagoknak 4 db, Standard tagoknak 1 db egy centes hirdetés jár minden nap, meg amit még össze sikerül szedegetni mellette.

- ajánlatok teljesítése (Offers): SupersonicAds, Matomy, TokenAds, SuperRewards ajánlatok között lehet válogatni. Vannak ingyenes és fizetős ajánlatok, nyilván az ingyenes nem hoz annyit, viszont nem kerül csak némi időbe...

- feladatok teljesítése (Tasks): ezekkel is lehet pár centet keresni.

- a ClixGrid játék: meghatározott számú lehetőséget ad a rácson, hirdetéseket kell itt is lekattintani, és a maximum megnyerhető összeg $5.

- a nyolc szintű ref. rendszer: ez az oldal igazi pénzkereseti potenciálja! 
A nyolc szint "sajnos" csak Premium tagoknak elérhető, viszont a tagság megéri az árát, ami $17 egy évre, főleg ha vannak aktív refjeink, mert minden megmozdulásuk és esetleges pénzköltésük után jutalékot kapunk, 8 szint mélységig!
Érdemes tehát rámenni a toborzásra!

Hasznos segítőnk a Toolbar:

Jó ideig nem használtam a Toolbar-t és rá kellett jönnöm, hogy mekkora nagy barom voltam... surprised
Addig alig-alig találtam kattintani valót.
Amióta fent van, sokkal többet sikerül megcsípnem. Néha még a 2 centeseket is! biggrin
Egy szó mint száz: érdemes telepíteni. 

Hirdetés feladás:

Az oldalt ajánlom annak is aki egyéb oldalait, üzleteit akarja hirdetni, mivel aránylag olcsón megteheti.
Pl.: 5 000 hirdetési kredit 9.50-be kerül és 5 000 mikro hirdetést lehet venni belőle.
Vagy 10 000 kreditért 10 000 hirdetést és csak 16 dolcsi

ref linkem: http://www.clixsense.com/?8333718
nagyon megköszönném ha ezen keresztül regisztrálnál)
 
Fórum » Test category » PTC » clixsense (clixsense - FIZET)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Az oldalt a uCoz rendszer működteti